• bukówka
  • Kruczy Kamień
`

Aktualności z Biznes

logo_mgok

10
marca
2017

Spotkanie z przedsiębiorcami styczeń 2017

miniatura_spotkanie-z-przedsibiorcami-stycze-2017
W dniu dzisiejszym tj. 20.01.2017 r o godz 14:00 w siedzibie Hotelu "Lubavia" odbyło się Spotkanie Noworoczne zorganizowane przez Burmistrza Miasta Lubawka Ewę Kocembę z przedsiębiorcami działającymi na terenie Miasta i Gminy Lubawka.
logo_mgok

19
października
2015

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

miniatura_spotkanie-informacyjne-dla-przedsibiorcw
16 października w kamiennogórskim ratuszu odbyło się spotkanie dla przedsiębiorców powiatu kamiennogórskiego zainteresowanych możliwością pozyskiwania środków w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla firm sektora małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność lub inwestujących na terenie 22. gmin wchodzących w skład Aglomeracji Wałbrzyskiej.
logo_mgok

12
października
2015

Spotkanie z przedsiębiorcami z Gminy Lubawka

miniatura_spotkanie-z-przedsibiorcami-z-gminy-lubawka
Dziś, 12 października 2015 roku, w Urzędzie Miasta Lubawka odbyło się spotkanie z Burmistrza Miasta Lubawka Ewy Kocemby z lokalnymi przedsiębiorcami. Burmistrz zachęcała przedsiębiorców do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 16 października w Kamiennej Górze.
logo_mgok

06
maja
2015

Przewozy Regionalne do Radomierza

miniatura_przewozy-regionalne-do-radomierza
Efektem zorganizowanej w dniu 22 kwietnia 2015 roku w Domu Kultury w Lubawce Giełby Pracy jest uruchomienie przewozów pracowniczych od dnia 07 maja 2015 roku dla mieszkanców Lubawki i okolic, pracujących w zakładach Dr.
logo_mgok

05
maja
2015

XI edycja 'Świdnickiego Gryfa'

miniatura_xi-edycja-widnickiego-gryfa
Rusza kolejna  XI  edycja 'Świdnickiego Gryfa'Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej, jedenastej  edycji'Świdnickich Gryfów' - nagrody gospodarczej przyznawanej firmom prowadzącym działalność gospodarczą

Przeglądaj aktualności