• bukówka
  • Kruczy Kamień
`

Aktualności z Biznes

logo_mgok

05
maja
2020

300 tys. zł na odtworzenie potencjału produkcji rolnej

miniatura_300-tys-z-na-odtworzenie-potencjau-produkcji-rolnej
Od czwartku 7 maja rolnicy, którzy ponieśli w gospodarstwach straty spowodowane klęskami żywiołowymi bądź wystąpieniem afrykańskiego pomoru świń, mogą składać w ARiMR wnioski o przyznanie pomocy w ramach działania "Inwestycje odtwarzające potencjał produkcji rolnej" - Termin naboru mija z końcem sierpnia - informuje Paweł Mucha, rzecznik prasowy ARiMR.
logo_mgok

30
kwietnia
2020

Nabór wniosków na KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE 2020

miniatura_nabr-wnioskw-na-konkurs-dziaaj-lokalnie-2020
Ośrodek Działaj Lokalnie Stowarzyszenie Społeczno - Kulturalne "Granica" z siedzibą w Lubawce ul. Dworcowa 33 ogłasza nabór wniosków na KONKURS DZIAŁAJ LOKALNIE 2020 na terenie gmin: Lubawka, Marciszów, Mieroszów, Czarny Bór, Stare Bogaczowice i Kamienna Góra (gmina wiejska).
logo_mgok

29
kwietnia
2020

Dobra informacja dla rolników z Gminy Lubawka

miniatura_dobra-informacja-dla-rolnikw-z-gminy-lubawka
Miło nam poinformować, iż Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udzielił Gminie Lubawka dofinansowania w formie dotacji do kwoty 14 300,00 zł na przedsięwzięcie pod nazwą: "Usuwanie odpadów z folii rolniczych, siatki i sznurka do owijania balotów, opakowań po nawozach i typu Big Bag".
logo_mgok

27
kwietnia
2020

Dolnośląski Pakiet Gospodarczy

miniatura_dolnolski-pakiet-gospodarczy
Informujemy, że został uruchomiony Dolnośląski Pakiet Gospodarczy. To system pomocy dedykowany mikro, małym i średnim przedsiębiorcom na Dolnym Śląsku. Wartość różnorodnych działań oferowanych w jego zakresie przekroczy miliard złotych. Przygotowany przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego Pakiet złagodzi ekonomiczne i gospodarcze skutki epidemii wywołanej wirusem SARS-CoV-2.
logo_mgok

15
marca
2020

WSPIERAJ LOKALNY BIZNES

miniatura_wspieraj-lokalny-biznes
Drogie Lubawczanki, Drodzy Lubawczanie. !!!!!!!!! Wesprzyjmy naszych małych przedsiębiorców! W związku z nadzwyczajną sytuacją, która zmusiła Ich do zamknięcia swoich lokali, zróbmy wszystko, aby mogli przetrwać ten trudny okres.
logo_mgok

10
września
2019

Tydzień Przedsiębiorcy- wsparcie na rozwój firmy

miniatura_tydzie-przedsibiorcy-wsparcie-na-rozwj-firmy
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń  Społecznych Oddział w Wałbrzychu  - Inspektorat  w Jeleniej Górze zaprasza  na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: Możliwość uzyskania wsparcia na prowadzenie i rozwój firmy, organizowane w ramach akcji -  Tydzień Przedsiębiorcy.
logo_mgok

26
stycznia
2018

KARR - Karkonska Agencja Rozwoju Regionalnego

miniatura_karr-karkonska-agencja-rozwoju-regionalnego
W związku z zainteresowaniem na temat aktywizacji Dolnośląskiego Rynku Pracy oraz o Funduszu Pożyczkowym, który zaprezentowała Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego zachęcamy do zapoznania się z projektami realizowanymi przez KARR i nie tylko.
logo_mgok

18
października
2017

Pożyczka rozwojowa - Dolny Śląsk

miniatura_poyczka-rozwojowa-dolny-lsk
Pożyczka rozwojowa na Dolnym Śląsku przeznaczona jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie województwa dolnośląskiego.

Przeglądaj aktualności