• bukówka
  • Kruczy Kamień
`

Aktualności z Biznes

logo_mgok

15
marca
2020

WSPIERAJ LOKALNY BIZNES

miniatura_wspieraj-lokalny-biznes
Drogie Lubawczanki, Drodzy Lubawczanie. !!!!!!!!! Wesprzyjmy naszych małych przedsiębiorców! W związku z nadzwyczajną sytuacją, która zmusiła Ich do zamknięcia swoich lokali, zróbmy wszystko, aby mogli przetrwać ten trudny okres.
logo_mgok

10
września
2019

Tydzień Przedsiębiorcy- wsparcie na rozwój firmy

miniatura_tydzie-przedsibiorcy-wsparcie-na-rozwj-firmy
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń  Społecznych Oddział w Wałbrzychu  - Inspektorat  w Jeleniej Górze zaprasza  na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: Możliwość uzyskania wsparcia na prowadzenie i rozwój firmy, organizowane w ramach akcji -  Tydzień Przedsiębiorcy.
logo_mgok

26
stycznia
2018

KARR - Karkonska Agencja Rozwoju Regionalnego

miniatura_karr-karkonska-agencja-rozwoju-regionalnego
W związku z zainteresowaniem na temat aktywizacji Dolnośląskiego Rynku Pracy oraz o Funduszu Pożyczkowym, który zaprezentowała Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego zachęcamy do zapoznania się z projektami realizowanymi przez KARR i nie tylko.
logo_mgok

18
października
2017

Pożyczka rozwojowa - Dolny Śląsk

miniatura_poyczka-rozwojowa-dolny-lsk
Pożyczka rozwojowa na Dolnym Śląsku przeznaczona jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie województwa dolnośląskiego.
logo_mgok

10
marca
2017

Spotkanie z przedsiębiorcami styczeń 2017

miniatura_spotkanie-z-przedsibiorcami-stycze-2017
W dniu dzisiejszym tj. 20.01.2017 r o godz 14:00 w siedzibie Hotelu "Lubavia" odbyło się Spotkanie Noworoczne zorganizowane przez Burmistrza Miasta Lubawka Ewę Kocembę z przedsiębiorcami działającymi na terenie Miasta i Gminy Lubawka.
logo_mgok

19
października
2015

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

miniatura_spotkanie-informacyjne-dla-przedsibiorcw
16 października w kamiennogórskim ratuszu odbyło się spotkanie dla przedsiębiorców powiatu kamiennogórskiego zainteresowanych możliwością pozyskiwania środków w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla firm sektora małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność lub inwestujących na terenie 22. gmin wchodzących w skład Aglomeracji Wałbrzyskiej.
logo_mgok

12
października
2015

Spotkanie z przedsiębiorcami z Gminy Lubawka

miniatura_spotkanie-z-przedsibiorcami-z-gminy-lubawka
Dziś, 12 października 2015 roku, w Urzędzie Miasta Lubawka odbyło się spotkanie z Burmistrza Miasta Lubawka Ewy Kocemby z lokalnymi przedsiębiorcami. Burmistrz zachęcała przedsiębiorców do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 16 października w Kamiennej Górze.
logo_mgok

06
maja
2015

Przewozy Regionalne do Radomierza

miniatura_przewozy-regionalne-do-radomierza
Efektem zorganizowanej w dniu 22 kwietnia 2015 roku w Domu Kultury w Lubawce Giełby Pracy jest uruchomienie przewozów pracowniczych od dnia 07 maja 2015 roku dla mieszkanców Lubawki i okolic, pracujących w zakładach Dr.

Przeglądaj aktualności