Tydzień Przedsiębiorcy- wsparcie na rozwój firmy

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego - Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE) w Jeleniej Górze we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń  Społecznych Oddział w Wałbrzychu  - Inspektorat  w Jeleniej Górze zaprasza  na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: Możliwość uzyskania wsparcia na prowadzenie i rozwój firmy, organizowane w ramach akcji -  Tydzień Przedsiębiorcy.

Do udziału mogą zgłosić sie przedsiębiorcy zainteresowani uzyskaniem wsparcia na rozwój firmy.

W ramach spotkania zostaną przedstawione informacje w zakresie wsparcia rozwoju firmy, w szczególności  mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, z różnych źródeł, w tym wsparcia rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji. Spotkanie będzie współprowadzone przez przedstawicieli Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. i Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

Spotkanie odbędzie się 25 września 2019 r. w Jeleniej Górze w godzinach 10.00 - 13.00
w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (Pl. Ratuszowy 32/32a).

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 23 września 2019 r. zgłoszenia na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl  z podaniem imienia i nazwiska osoby uczestniczącej w spotkaniu. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco informacji na stronie  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego http://rpo.dolnyslask.pl/wiadomosci/ oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/wiadomosci/#

Pliki do pobrania