logo_urzad miasta

26
stycznia
2018

KARR - Karkonska Agencja Rozwoju Regionalnego

W związku z zainteresowaniem na temat aktywizacji Dolnośląskiego Rynku Pracy oraz o Funduszu Pożyczkowym, który zaprezentowała Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego zachęcamy do zapoznania się z projektami realizowanymi przez KARR i nie tylko.
logo_urzad miasta

18
października
2017

Pożyczka rozwojowa - Dolny Śląsk

Pożyczka rozwojowa na Dolnym Śląsku przeznaczona jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność na terenie województwa dolnośląskiego.
logo_urzad miasta

10
marca
2017

Spotkanie z przedsiębiorcami styczeń 2017

W dniu dzisiejszym tj. 20.01.2017 r o godz 14:00 w siedzibie Hotelu "Lubavia" odbyło się Spotkanie Noworoczne zorganizowane przez Burmistrza Miasta Lubawka Ewę Kocembę z przedsiębiorcami działającymi na terenie Miasta i Gminy Lubawka.
logo_urzad miasta

19
października
2015

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

16 października w kamiennogórskim ratuszu odbyło się spotkanie dla przedsiębiorców powiatu kamiennogórskiego zainteresowanych możliwością pozyskiwania środków w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych dla firm sektora małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących działalność lub inwestujących na terenie 22. gmin wchodzących w skład Aglomeracji Wałbrzyskiej.
logo_urzad miasta

12
października
2015

Spotkanie z przedsiębiorcami z Gminy Lubawka

Dziś, 12 października 2015 roku, w Urzędzie Miasta Lubawka odbyło się spotkanie z Burmistrza Miasta Lubawka Ewy Kocemby z lokalnymi przedsiębiorcami. Burmistrz zachęcała przedsiębiorców do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 16 października w Kamiennej Górze.
logo_urzad miasta

06
maja
2015

Przewozy Regionalne do Radomierza

Efektem zorganizowanej w dniu 22 kwietnia 2015 roku w Domu Kultury w Lubawce Giełby Pracy jest uruchomienie przewozów pracowniczych od dnia 07 maja 2015 roku dla mieszkanców Lubawki i okolic, pracujących w zakładach Dr.

Przeglądaj aktualności