XI edycja 'Świdnickiego Gryfa'

Rusza kolejna  XI  edycja 'Świdnickiego Gryfa'

Zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej, jedenastej  edycji'Świdnickich Gryfów' - nagrody gospodarczej przyznawanej firmom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie Świdnicy.

To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest w następujących kategoriach:

  1. 'Sudecki produkt regionalny', (w tej kategorii mogą brać udział firmy prowadzące działalność na terenie dawnego województwa wałbrzyskiego oraz Jawora i Bolkowa)
  2. 'Dynamiczny rozwój firmy',
  3. 'Innowacyjność',
  4. 'Firma społecznej odpowiedzialności biznesu',
  5. 'Najlepszy debiut gospodarczy',
  6. 'Gryf bez barier' .

Nagrodę  przyznaje  kapituła,  której  skład  zmienia  się  co  roku. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele władz Miasta, laureaci z poprzedniej edycji oraz przedstawiciele organizacji około biznesowych.

Liczymy że zechcecie Państwo podzielić się z mieszkańcami Świdnicy swoimi dotychczasowymi osiągnięciami i złożycie aplikację w  wybranej przez Państwa kategorii. Dlatego  zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu.

Ponadto informujemy że od tego roku Miasto Świdnica zamierza promować laureatów nagród Świdnickiego Gryfa na wybranych imprezach miejskich oraz na miejskim portalu internetowym.


Termin składania ankiet - do 15 maja 2015 r. listownie na adres Urzędu Miejskiego w Świdnicy ul. Armii Krajowej 49 lub mailowo: swidnickigryf@um.swidnica.pl

 

wiećej informacji na stronie www.swidnickigryf.pl